Intalnire 3-6 August 2017

In perioada 3-6 august 2017 în Biserica Penticostală Efrata din Făget are loc întalnirea tuturor fiilor, ficelor și prietenilor bisericii.

Vă așteptăm pentru a ne bucura împreună, în prezența lui Dumnezeu, de câteva zile pline de har.

Prezența ta contează!

Click aici pentru a accesa formularul de confirmare.

Desfăşurător eveniment

• Miercuri, 2 August, ora 19:00

Repetiţie corul, orchestra şi fanfara generaţiilor

Invităm toţi coriştii, orchestranţii şi fanfariştii din toate generaţiile la o repetiţie pentru a putea sluji împreună în una sau două din serile de evanghelizare

Vor participa dirijorii care s-au ocupat de formaţii din anii ’70 până în prezent.

Atasăm cântările pentru repetiţie

- Credincioșia Ta

Isus, Leul din Iuda

• Joi, 3 August - Program Biserică